ROMANTICKÁ SVATBA V ROMANTICKÉ PRAZE


Svatba je jedním z nejkrásnějších dnů v životě. Kdo by ji nechtěl prožít v luxusním prostředí, kde se romantika skloubí s gurmánskými hody?
Hotel Michael je jednoznačná volba pro Váš vysněný den.

Rozumíme významu, který svatba v životě každého páru znamená a cítíme velkou zodpovědnost za jedinečný den, který naplánujeme a připravíme zcela dle Vašich představ. Veškerá Vaše přání s Vámi detailně probereme a pomocí předběžných kalkulací vytvoříme optimální kombinaci Vašich snů a finančních možností.

Hotel Michael nabízí pro svatby ideální salonek s denním světlem. Salonek je vyhovující pro pořádání svatebních hostin do 30 osob s prostory na taneční parket, občerstvení, relaxaci a případně na druhou svatební tabuli. Dále můžete využít naší letní terasy se zahradou, kde je možné uspořádat svatební obřad, připravit večerní grilování nebo raut se širokou nabídkou pokrmů a nápojů.

V rámci svatebních hostin běžně zajišťujeme sestavení zasedacího pořádku, tisk jmenovek a menu na Vaši svatební tabuli, květinovou výzdobu od svatební kytice až po výzdobu interiéru; hudební produkci, svatební dort, cukroví, koláčky, výslužky…Všechna Vaše individuální přání splníme s radostí a s maximální profesionalitou.

Náš šéfkuchař pro Vás připravil variaci svatebních menu dle nejnovějších gastronomických trendů. Tyto nabídky nejsou závazné a jednotlivé chody můžete navzájem kombinovat, můžete si však sestavit svatební menu zcela dle Vašich představ.

Neodmyslitelnou součástí svatební hostiny je také svatební noc. Rozhodnete-li se u nás uspořádat svatební hostinu s účtem nad 30.000 Kč, jako poděkování a jako náš svatební dar novomanželům poskytneme svatební noc v našem svatebním apartmá zcela zdarma.

Těšíme se na Vaši svatbu stejně jako Vy. Neváhejte s prohlídkou našeho hotelu, rádi s Vámi osobně probereme všechny detaily Vašeho vysněného dne.


REZERVOVAT
Čeština