ROMANTICKÁ SVATBA V ROMANTICKÉ PRAZE


Svatba je jedním z nejkrásnějších dnů v životě a kdo by ji nechtěl prožít v krásném romantickém prostředí spojeném s gurmánskými hody?

Hotel Michael se nachází v klidné části Hodkovičky poblíž Vltavy. Okolí plné zeleně nabízí klid a odpočinek. Pro aktivnější hosty je dostupné jedno z nejkrásnějších golfových hřišť i cyklostezky, které vedou až do centra Prahy.

Toto a ještě příjemné ubytování pod jednou střechou Vám náš Hotel Michael nabízí. Náš salon pro tuto příležitost nabízí svatební tabuli pro 30 hostů. V případě vyššího počtu hostů je možnost pronajmutí celé restaurace.

Hotel Michael je součástí holdingu Michael, jehož vlajkovou lodí je Grand Farma Michael, kde probíhají ty nejluxusnější svatby. Právě tato spolupráce je garancí spokojenosti v kvalitě a provedení.

Neodmyslitelnou součástí svatební hostiny je také svatební noc. Když se rozhodnete u nás uspořádat Vaši svatební hostinu, přesahující částku 50.000 Kč, jako poděkování a zároveň prémie pro novomanžele je svatební noc v našem apartmá zdarma.

V případě Vašeho zájmu budeme potěšeni pozvat Vás na prohlídku našeho hotelu a prodiskutovat všechny detaily Vaší svatby.

Těšíme se na Vaši svatbu stejně jako Vy.
Team Hotelu Michael


REZERVOVAT
Čeština